Valsti un pasauli ir pārņēmusi Covid-19 vīrusa iespaidā radusies krīze un mūsu ikdiena mainās, ievērojot dažādus ierobežojumus. Šajā vīrusa pārņemtajā laikā Latvijas Universitātes Absolventu kluba (LU AK) darbība turpinās un mēs augam un attīstāmies. Aicinām visus iepazīties ar notiekošo šajā rakstā.

Jaunas biroja telpas

Absolventu klubs ir beidzot ticis pie savām atsevišķajām pašu telpām. Lēnām sākam iekārtot mūsu biroju Kronvalda bulvārī 4, 2. stāvā, 216. telpā, kas ir tieši blakus Microsoft zālei. Līdz ar to ir atvērta jauna lapa kluba vēsturē. Arī turpmāk kluba sapulces notiks Kronvalda bulvārī 4, uz kurām vienmēr ir gaidīts jebkurš interesents. Jauno telpu sālsmazi nosvinēsim rudenī kopīgi ar kluba 5.gadu jubileju.

Sakārtojam IT sistēmu

Šis laiks ir nesis ne tikai jaunas fiziskās telpas, bet arī jaunas virtuālās “mājas” – klubs ir ticis pie jaunas mājas lapas https://www.ak.lu.lv/ un jau pavisam drīz mainīsim arī mūsu e-pastu sistēmu. Šī mājas lapa apvienos abas vecās mājas lapas (absolventuklubs.lv un absolventudiena.lv) un visa jaunākā informācija būs vienuviet. Šobrīd vēl aktīvi turpinām darboties, lai mājas lapā būtu pati aktuālākā informācija.

Pārceltie un nākotnes pasākumi

  • Pavasarī pārcēlām divus svarīgus kluba notikumus uz vēlāku laiku – Absolventu dienu un Sālsmaizi. Tad nu beidzot esam priecīgi paziņot, ka abi šie pasākumi notiks rudenī.
  • Absolventu diena notiks “Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas” ietvaros, 25. septembrī gan klātienē (Jelgavas ielā 3 Zinātņu mājā), gan arī virtuāli.
  • Savukārt, kluba sālsmaize, notiks kluba 5. dzimšanas dienas svinības ietvaros. Šobrīd sīkākas detaļas neatklāsim, bet lūgsim savos kalendāros atzīmēt 9. oktobrī.

Seko līdzi mūsu jaunumiem un aktualitātēm arī Facebook un Twitter, lai vienmēr esi lietas kursā pirmais!

Ja vēl neesi pieteicies kļūt par biedru un nesaņem informāciju e-pastos, tad piesakies tagad!

Dalīties