1. Esi informēts

Pieraksties LU AK elektroniskajai ziņu lapai un uzzini par pasākumiem LU.

Latvijas Universitāte ir ļoti liela un tajā notiek daudzi un dažādi pasākumi. Regulāri tiek piedāvāts vairums iespēju. Bieži ikdienā nav laika sekot līdzi visam, tāpēc Klubs piedāvā absolventu interesēm pielāgotu ziņu lapu, kuru katru mēnesi varēs lasīt savā e-pastā. Ziņu lapā iekļausim LU Absolventu kluba (LU AK) un LU aktuālos pasākumus, nozaru aktualitātes, tālākizglītības (kursi, semināri) iespējas un citu noderīgu informāciju.


2. Apmeklē absolventu domnīcas

Apmainies pieredzē un informācijā ar citiem absolventiem sev interesējošās nozarēs.

LU AK apvieno dažādu jomu esošos un topošos absolventus. Apmeklējot LU AK rīkotās regulārās kopā sanākšanas (lekcijas, domnīcas, diskusijas, ekskursijas, vakariņas), absolventiem būs iespēja savstarpēji apmainīties ar informāciju, konsultēties un diskutēt ar Universitātes pasniedzējiem un nozaru ekspertiem. Šajās tikšanās reizēs satiksi arī studentus – nākotnes darbiniekus un kolēģus.


3. Īsteno savus mērķus

Iesaisties kluba darbībā, realizējot savas idejas un projektus.

LU AK veido absolventu iniciatīva un idejas. Klubs ir atvērta organizācija, kas piedāvā ikvienam interesantam iesaistīties kluba darbā, strādājot pie esošajiem projektiem, kā arī realizējot savas idejas un projektus. Īstenojot savus mērķus, nostiprināsi organizatorisko pieredzi, pilnveidosi profesionālo kontaktu un draugu loku, attīstīsi plānošanas, komunikācijas un līderības prasmes, gūsi gandarījumu par labu darbu!


4. Ietekmē LU attīstību

Viens no LU AK uzdevumiem ir LU bagātināšana ar absolventu pieredzi un zināšanām.

Mūs atbalsta Universitātes administrācija un personāls, tāpēc LU AK biedriem būs iespēja iesaistīties LU attīstības plānošanā, daloties ar savu pieredzi un viedokli. Piemēram, kad tuvojās LU apaļā dzimšanas diena, LU AK organizēja diskusiju “Kādai jābūt Latvijas Universitātei savā simtgadē?”.